Naujienos

"MOBILIŲ MAMŲ" MOKYMAI MAŽEIKIUOSE IR TELŠIUOSE


Projektas „MOMA: mobilios mamos - naujos kartos darbuotojos" kviečia Jus į pirmuosius „mobilių mamų" mokymus Mažeikiuose, kurie įvyks 2010 m. sausio mėn. 27 dieną (trečiadienį) 11 - 17 val. Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centre (Ventos g.8A, Mažeikiai) bei mokymus Telšiuose, kurie įvyks 2010 m. sausio 28 dieną (ketvirtadienį) 10 - 16 val. viešbučio "Sinchronas" konferencijų salėje (Turgaus a. 24/1, Telšiai).


Intensyvių mokymų metu Jūs įgysite visapusiškų žinių, kurios padės jums įsidarbinti, pradėti nuosavą verslą, derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus, valdyti stresą bei neigiamas emocijas. Mokymuose jūs susipažinsite su:

darbo teisės pagrindais (darbo sutartis, darbo santykių užmezgimas ir nutraukimas, darbuotojų teisės, lanksčios darbo formos);
verslo plano rašymo bei įgyvendinimo subtilybėmis;
patraukliu savęs pateikimu darbdaviui (gyvenimo aprašymo, motyvacinio laiško paruošimas, savo silpnųjų ir stipriųjų pusių analizė);
streso, kylančio darbo paieškos metu, valdymu bei įveika.
Mokymuose kviečiamos dalyvauti:

- moterys, po ilgesnės pertraukos grįžtančios į darbo rinką;
- vienišos motinos (vienos auginančios vaikus iki 18 metų).

Su savimi turėti bedarbio pažymėjimo kopiją arba pažymą apie registraciją darbo biržoje. Vienišoms mamoms būtina pažyma apie šeimos sudėtį, kuri išduodama savivaldybėse arba seniūnijose.


"MOMA" centras - tai mobilus ekspertų ir savanorių centras, kuris keliauja po Lietuvą ir skatina dialogą tarp darbuotojų (mamų) ir darbdavių, teikia konsultacijas, informuoja apie darbo ir mokymosi galimybes, organizuoja švietėjiškus renginius, darbo muges. MOMA centras veiks šiuose regionuose: Mažeikių, Akmenės, Kelmės, Telšių, Joniškio, Šiaulių, Ignalinos, Visagino, Utenos, Tauragės, Jurbarko, Druskininkų, Alytaus, Lazdijų, Jonavos, Marijampolės ir kituose.


Dėl papildomos informacijos, kreipkitės į:


"MOMA" ekspertę Julianą Lozovską
(tel. 867694903, juliana@nkmi.lt)
Viešoji įstaiga „Naujos kartos moterų iniciatyvos"
Tilto g. 29-19, 01101 Vilnius
Tel./Faks:. +370 5 2611446
info@nkmi.lt; moma@nkmi.lt