Naujienos

Kviečiame į pirmąjį "MOMA" susitikimą Vilniuje!


Projektas „MOMA: mobilios mamos – naujos kartos darbuotojos“ kviečia į pirmąjį „mobilių mamų“ susitikimą Vilniuje, kuris įvyks gruodžio mėn. 11 dieną (penktadienį) 13 val. Vilniaus darbo biržos patalpose (Žukausko g. 22, Vilnius). Maloniai kviečiame prisijungti prie "MOMA" centro organizuojamų veiklų ir kartu suburti mamų klubą Jūsų mieste.

Projektu siekiama sukurti informacinio ir savitarpio pagalbos centrą „MOMA“, kuris skatintų mamų, ilgesnį laiką dėl vaikų priežiūros atitrūkusių nuo darbo rinkos, aktyvumą, verslumą, įsitraukimą į visuomeninę veiklą. Planuojama Lietuvos regionuose suburti mamas į savitarpio pagalbos grupes, kuriose mamos galėtų užmegzti ryšį su panašias problemas sprendžiančiomis mamomis, bendrauti, diskutuoti bei palaikyti viena kitą. Tokioms grupėms planuojama teikti konsultacijas, psichologinę pagalbą pasirenkant darbo ar mokslo sritį, keliant kvalifikaciją, sprendžiant šeimos ir darbo suderinimo klausimus, skatinti užimtumą.

MOMA centras - tai mobilus ekspertų ir savanorių centras, kuris keliauja po Lietuvą ir skatina dialogą tarp darbuotojų (mamų) ir darbdavių, teikia konsultacijas, informuoja apie darbo ir mokymosi galimybes, organizuoja švietėjiškus renginius, darbo muges. MOMA centras veiks šiuose regionuose: Mažeikių, Akmenės, Kelmės, Telšių, Joniškio, Šiaulių, Ignalinos, Visagino, Utenos, Tauragės, Jurbarko, Druskininkų, Alytaus, Lazdijų, Jonavos, Marijampolės ir kituose.

ĮKURKIME MAMŲ KLUBĄ JŪSŲ MIESTE!

Del papildomos informacijos kreiptis į:
„MOMA“ centro ekspertę Julianą Lozovską (8676 94903, juliana@nkmi.lt)
Viešoji įstaiga "Naujos kartos moterų iniciatyvos"
Tilto g.29-19, Vilnius
Tel./faks.: +370 5 2611446
moma@nkmi.lt, www.nkmi.lt, www.mobiliosmamos.lt