Naujienos

"MOBILIŲ MAMŲ" MOKYMAI MAŽEIKIUOSE IR TELŠIUOSE

Projektas „MOMA: mobilios mamos - naujos kartos darbuotojos" kviečia Jus į pirmuosius „mobilių mamų" mokymus Mažeikiuose, kurie įvyks 2010 m. sausio mėn. 27 dieną (trečiadienį) 11 - 17 val. Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centre (Ventos g.8A, Mažeikiai) bei mokymus Telšiuose, kurie įvyks 2010 m. sausio 28 dieną (ketvirtadienį) 10 - 16 val. viešbučio "Sinchronas" konferencijų salėje (Turgaus a. 24/1, Telšiai). 

Plačiau »
LUNI PASKAITA "ANARCHOFEMINIZMAS: IDEOLOGINĖ MAŽUMA"

Užsiėmimas „Anarchofeminizmas: ideologinė mažuma" vyks 2009 m. gruodžio 10 d., ketvirtadienį, 18:00 val., kavinėje „Pas Erlicką“, Maironio g. 1, Vilniuje. 

Plačiau »
PRISIJUNK PRIE "MOMA" CENTRO BEI TAPK PROJEKTO SAVANORE (-IU)

Tapk savanore (-iu) projekte „MOMA: mobilios mamos - naujos kartos darbuotojos“ 

Plačiau »
"LADYFEST VILNIUS 2009" LIETUVOS RADIJO LAIDOJE "KLASIKA"
2009 m. balandžio 30 d. Lietuvos radijo programoje "Klasika" pokalbyje apie šiuolaikinį meną, inspiruojantį naujus požiūrio taškus į moterų kūrybą, dalyvauja VšĮ „Naujos kartos moterų iniciatyvos“ vadovė Julija Mažuolienė, menotyrininkė Kornelija Česonytė, lyčių studijų magistrė Rasa Erentaitė. 
Plačiau »
LADYFEST VILNIUS'09: KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

2009 m. balandžio 27 d. atidarytas "Ladyfest Vilnius’2009" įsibėgėja ir kviečia Jus į tolesnius festivalio renginius.

Plačiau »
LADYFEST VILNIUS'09 ARTĖJA!
Jau trečią kartą Lietuvoje rengiamas alternatyvus moterų festivalis "Ladyfest Vilnius" pasakoja istoriją apie visame pasaulyje tebesitęsiantį judėjimą už lygias galimybes, merginų ir moterų įgalinimą bei tolerancijos skatinimą. Ladyfest tikslas – kritiškai pažvelgti į vyraujančią lyčių sistemą ir propaguoti lyčių pagrindu diskriminuojamų grupių įgalinimo idėjas, ypač tarp jaunimo. Ladyfest kuria saugią erdvę, kurioje dalyviai ir publika gali ne tik bendrauti ir dalintis savo požiūriais tokiomis temomis kaip seksizmas, lygios teisės, homofobijos įveikimas, žiniasklaidos įtaka, meno vaidmuo, bet ir imtis konkrečių veiksmų ar ieškoti būdų aktualioms problemoms įveikti.
 
Plačiau »
SEMINARAS "MITŲ GRIOVĖJA MARIA JANION" LYČIŲ STUDIJŲ CENTRE

2009 m. kovo 31 d., antradienį, 17.30 val. 

Plačiau »
„MOMA: MOBILIOS MAMOS - NAUJOS KARTOS DARBUOTOJOS“ PROJEKTO PRISTATYMAS
 Projektas „MOMA: mobilios mamos - naujos kartos darbuotojos“ (projekto Nr. VP1-1.3-SADM-02-K-01-042) finansuojamas 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 1 prioriteto priemonės „Socialinės rizikos ir socialinę atskirtį patiriančių asmenų integracija į darbo rinką“ lėšomis. 
Plačiau »
LYČIŲ STUDIJŲ CENTRAS PRISTATO: LYTIS POTOTALITARINĖJE PROPAGANDOJE

Seminaras įvyks 2008 m. gruodžio 16 d., antradienį, 17.30 val. 
Lyčių studijų centre (Didlaukio 47, a. 202).

Plačiau »
ŠOKIAI BE REVOLIUCIJOS? PRAMOGŲ PRAKTIKOS ŠIANDIENINIUOSE MOTERŲ JUDĖJIMUOSE?

Seminaras įvyks 2008 m. gruodžio 2 d. , antradienį, 17.30 val. Lyčių studijų centre, Didlaukio 47, a. 202, Vilniuje.

Plačiau »
«««  1  2  3  »»»